SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Innowacja i Doświadczenie

Innowacja i Doświadczenie

Grupa Gravotech od wielu lat rozwija się na rynku dzięki umiejętności tworzenia innowacyjnych rozwiązań.
Od 1970 roku i pierwszych materiałów do grawerowania, przez znakowanie mikroudarowe wymyślone w latach 80, Gravotech nieustannie stawia na nowoczesne technologie i rozwija swoją politykę innowacji, dzięki czemu pozostaje światowym liderem w dziedzinie trwałego znakowania i grawerowania.

Nasz cel: stała obecność w czołówce rozwoju innowacyjnych technologii

W świecie, gdzie rozwój technologiczny jak również potrzeby klientów są coraz większe, "time to market" stanowi kluczowy element. Dlatego innowacja stanowi strategiczny czynnik stymulacji rozwoju.

Czynna praca nad innowacją

Innowacja oznacza postęp. Dlatego grupa Gravotech przykłada wielką wagę do tego elementu, identyfikując potrzeby rynku i proponując zarówno proste jak i innowacyjne rozwiązania. Nasze Centrum Innowacji i Technologii tworzy oraz testuje nowe rozwiązania technologiczne z udziałem klientów, dzięki czemu uzyskiwana jest szybka odpowiedź, która pozwala na podjęcie decyzji o dalszym działaniu i przejściu bądź nie do kolejnych etapów pracy.

Połączenie różnych technologii

Siłą grupy Gravotech jest jej umiejętność projektowania, produkcji i dystrybucji rozwiązań do trwałego znakowania i grawerowania, które opierają się na różnych technologiach. Są one odpowiedzią na TWOJE potrzeby.

Nasze strategie badawczo-rozwojowe, które są opracowywane przez doświadczony zespół badaczy, inżynierów, projektantów i techników, umożliwiają nam tworzenie patentowanych rozwiązań dostosowanych do konkretnych realizacji.

"7 edycja nagród MOCI" - Gravotech laureatem nagrody Innovation Export

Nasza strategia innowacyjności została niedawno nagrodzona prix de l'innovation à l'export (nagroda innowacyjności w eksporcie) przyznawaną prze MOCI (francuskie czasopismo specjalistyczne o tematyce handlu zagranicznego)

         
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat innowacji Technifor?